Naše služby


iStock 000012107870Small Naše služby

Recruitment – To je jádro našeho podnikání a naše nejžádanější služba. Hledáme vysoce kvalitní pracovníky v oblastech jako jsou finance, obchod, ICT, právo, marketing, HR a administrativa spolu s mnohými druhy technických pozic. Náš přístup kombinuje směs přímého vyhledávání, inzerce, doporučení uchazeče a naší rozsáhlé databáze kandidátů.

Executive search neboli přímé vyhledávání – Metoda vhodná zejména pro vyhledávání top manažerských pozic nebo pozic těžko obsaditelných. Naši konzultanti nabízejí profesionální, individuální a diskrétní přístup na těchto projektech. V úzké spolupráci s klientem jsou schopni díky zkušenostem a znalostem trhu označit správné zdroje, najít k nim cestu a představit žádané profesionály.

Outplacement – Tuto službu mohou využít společnosti, které procházejí obdobím reorganizace nebo snižováním počtu zaměstnanců. Pro zaměstnance, které jste nuceni propustit, připravíme individuální školení, kde je obeznámíme se současným trhem práce, s mnoha způsoby hledání nového zaměstnání, pomůžeme jim se sestavením životopisu a připravíme je na výběrová řízení různého typu.

Outsourcing zaměstnanců – Dunross jsou experti v zásobování dodavatelů pro projekty v České republice a také celé Evropě. Pracujeme na krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých projektech. Zařizujeme zaměstnanost pro specialisty v mnoha technických oblastech. Kromě toho Dunross najde a zařídí externí pracovníky na pozice v různých oblastech.

Psychometrické testování / Výběr center – Ve spolupráci s naším obchodním partnerem. Pro bližší informace kontaktujte náš tým.

© Copyright DUNROSS recruitment