Pro zaměstnavatele


O Dunross

Dunross je mladá, dynamická, personálně-poradenská společnost sídlící v Praze. Naše služby poskytujeme domácím i zahraničním klientům, kteří se nacházejí po celé České republice. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finance, FMCG, retail, výroba)

Zatímco nábor stálých zaměstnanců je naše nejžádanější služba, nabízíme také další služby: Executive search, Ouplacement, Contracting atd.

iStock 000010361595Small Pro zaměstnavatele

 

Náš přístup

V Dunross dodržujeme vlastní interní procesy. Také ale chápeme, že každý klient je jedinečný a má různé požadavky a očekávání. Takže místo toho, abychom Vám nabízeli naše standardní řešení, preferujeme individuální přístup ke každému klientu zvlášť. To znamená, že se snažíme o navázaní úzkého vztahu s našimi klienty, abychom co nejlépe poznali, jak jejich společnost funguje a jakou má firemní kulturu a tak si vytvořili vzájemný partnerský vztah. Naším cílem je pomáhat Vám při hledání těch nejlepších zaměstnanců, jejichž dovednosti a zkušenosti by přesně odpovídaly Vašim požadavkům. Víme, že jako personální agentura jsme dobří jen natolik, nakolik dobré bylo naše poslední umístnění kandidáta. Právě proto vkládáme do každého projektu stejnou dávku energie a vytrvalého úsilí.

K dosažení tohoto cíle zaměstnáváme skutečné konzultanty, kteří pracují s našimi klienty. Nejsou to obchodní zástupci, kteří by se Vám snažili za každou cenu představit nevhodné kandidáty, ale konzultanti, kteří by Vám pomohli najít kvalitní zaměstnance dle Vašich představ. Naším cílem není jen vyhledat uchazeče na snadno obsaditelné pozice, ale usilujeme spíše o to, abychom si s našimi klienty vybudovali dlouhodobé vztahy.

 

© Copyright DUNROSS recruitment