Výkonný ředitel/Výkonná ředitelka

Pro našeho významného klienta, přední jazykovou agenturu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Výkonného ředitele/Výkonné ředitelky

Co budete dělat

  • strategické řízení společnosti (nastavení procesů, plán rozvoje společnosti, aj.)
  • připravovat business plány
  • nastavovat strategie řízení lidských zdrojů (systém hodnocení a odměňování, motivace pracovníků, jejich rozvoj a další)
  • řídit tým manažerů
  • nést odpovědnost za finanční rozpočet, řízení nákladů a plánování cash-flow
  • podílet se na nastavení PR strategie a další

Co požadujeme

  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • nutnou praxi s vedením lidí
  • výborné komunikační, prezentační dovednosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • orientaci na výsledek

Co nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prostor pro seberealizaci
  • přátelský pracovní kolektiv
  • systém finančních i nefinančních benefitů (příspěvek na MultiSport kartu, stravenky, jazykové kurzy, aj.)

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Školství, vzdělávání, věda, výzkum, Služby

Kontakt

Jaryna Cvyk

Telefon: 734259244