Účetní s AJ

Pro našeho významného klienta, společnost, která poskytuje komplexní řešení v oblasti interiérů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní/ho s AJ

Co budete dělat

  • kompletně vést účetnictví společnosti
  • zpracovávat reporty pro management
  • zajišťovat úhrady
  • spolupracovat s poradenskými společnostmi a dalšími specialisty
  • pracovat s interním systémem společnosti

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat - občasné cestování do centrály společnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Dobré organizační dovednosti

Co nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti se silným zastoupením na trhu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Další finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Hostivař (Hostivař)
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ano
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Ekonomika, finance

Kontakt

Nikol Flachsová

Telefon: 734446122