Účetní

Pro našeho významného klienta, společnost, která poskytuje služby v oblasti zdravotnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní.

Co budete dělat

  • Účtovat faktury přijaté/vydané
  • Připravovat podklady pro audit, controlling, daňová přiznání
  • Spolupracovat se senior účetními na měsíčních/ročních závěrkách
  • Provádět reporting

Co požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Výhodou znalost SW Pohoda
  • Dobrá znalost produktů MS Office (zejména Excel)
  • Dobré organizační dovednosti, samostatnost, preciznost

Co nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti se silným zastoupením na trhu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Cafeterie
  • Další finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (A2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ano
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Ekonomika, finance

Kontakt

Nikol Flachsová

Telefon: 734446122