Training Coordinator

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Training Coordinator.

Co budete dělat

  • Realizovat školení, konference a eventy pro oddělení podpory prodeje podle dohodnutých standardů a požadavků
  • Připravovat strategii v oblasti vzdělávání, rozvoje a tréninků oddělení podpory prodeje
  • Připravovat rozpočet vzdělávacích aktivit
  • Podílet se na přípravě prezentací a školicích materiálů / manuálů
  • Spolupracovat s dodavateli na přípravě vzdělávacích aktivit
  • Spravovat online vzdělávací systém
  • Poskytovat administrativní podporu oddělení podpory prodeje
  • Reporting pro manažera oddělení podpory prodeje

Co požadujeme

  • VŠ vzdělání (humanitní zaměření, andragogika/vzdělávání dospělých...)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Dobrá znalost produktů MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost nadchnout a motivovat publikum
  • Kreativní myšlení, dobré prodejní dovednosti
ŘP skup. B (občasné služební cesty po ČR/SR)

Co nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti na trhu s mezinárodním přesahem
  • Podílení se na rozmanitých a zajímavých projektech, které vás obohatí
  • Přátelský pracovní kolektiv, který vždy podrží
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Sídlo společnosti v centru Prahy - výborná dostupnost MHD
  • Stravenky
  • Slevy na produktové portfolio
  • Nadstandardní délka dovolené
  • Další finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Školství, vzdělávání, věda, výzkum

Kontakt

Jaryna Cvyk

Telefon: 734259244