TECHNIK / ELEKTROTECHNIK

Pro našeho významného klienta, který pracuje pro největší hudební, filmové a herní producenty, hledáme partu šikovných techniků i techniček, pro které je důležitý dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.

Co budete dělat

Řešit nastalé poruchy strojů, opravovat je a provádět pravidelnou údržbu.
Spolupracovat s ostatními členy technického i výrobního týmu.

Co požadujeme

Technické myšlení a manuální zručnost v oblasti oprav.
Zkušenosti jako zámečník, elektrotechnik, elektrikář, provozní mechanik apod.
Alespoň částečnou znalost mechaniky, elektroniky, pneumatiky.
Schopnost pracovat pod tlakem. Vyhlášku 50 § 5/6 - v případě propadnutí nevadí, obnovíme!
Dobře spolupracovat v týmu a umět si předat práci.
Pečlivost a zodpovědnost.
Ochotu pracovat ve tří směnném provozu (pondělí - pátek).

Co nabízíme

Příspěvek na přestěhování a zajištění bydlení.
Možnost pracovat v přátelském kolektivu.
Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma.
Dotované stravování přímo na pracovišti (55% hradí zaměstnavatel).
Roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu.
Příspěvek na penzijní připojištění (300 CZK/měsíc).
5 týdnů dovolené.
Zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile.
Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna.
Účast na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce). Vstupenky na fotbal, abonentky do divadel.

Další informace

  • Region: Plzeňský kraj
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Engineering, Výroba

Kontakt

Kateřina Šťastná

Telefon: +420770132442