Nabídka práce

Výrobní přípravář

Stavební společnost hledá vhodné kandidáty na pozici Výrobní přípravář (pozemní stavby).
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

CAN Test Specialista

Zajímáte se o počítače, automobily, sítě a oslovují Vás trendy ve vývoji vozů? Hledáte práci na zajímavých tématech ve vývoji elektroniky vozidel? Chtěl/a byste se stát součástí týmu, který pracuje na testování komunikace mezi řídicími jednotkami ve voze? Pak pro Vás máme zajímavou pozici v oddělení Integračního testování. Informace o projektu Provádíme testování komunikace řídicích jednotek pro koncern Volkswagen a další externí koncernové dodavatele. Hledáme novou posilu do týmu, který má velký růstový potenciál, stejně jako celé odvětví komunikačních sběrnic ve voze. Tým se nezabývá pouze testováním, ale i komunikací se zákazníkem, zaváděním pravidel přípravy testování vyhodnocováním testů aj.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Vedoucí skupiny - inženýrské konstrukce

společnost zabývající se rozvojem infrastruktur měst a regionů, hledá vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Vedoucí skupiny.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Autorizovaný projektant

společnost zabývající se rozvojem infrastruktur měst a regionů, hledá vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Autorizovaný/á projektant/ka.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Projektant

společnost zabývající se rozvojem infrastruktur měst a regionů, hledá vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Projektant/ka.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Backoffice support

pro našeho klienta, který se zabývá dovozem a prodejem elektrospotřebičů a obalových materiálů hledáme vhodného uchazeče na pozici Backoffice support
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Pracovník zákaznické péče se slovenštinou– Řecko ( Athény)

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Pracovník zákaznické péče se slovenštinou– Řecko ( Athény).
Region: zahraničí (jiné)
Dozvědět se více

Pracovník zákaznické péče s ČJ – Řecko ( Athény)

Pro našdho významného klienta hledáme kandidáty na pozici Pracovník zákaznické péče.
Region: zahraničí (jiné)
Dozvědět se více

Funkčně orientovaný vývoj vnitřního osvětlení

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás! Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli. Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.
Region: Mladá Boleslav
Dozvědět se více
© Copyright DUNROSS recruitment - Webdesign by PROGRESSWAY