Nabídka práce

Elektro-specialista v AUTOMOTIVE - správa prototypu vozu

Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli. Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni. Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů?
Region: Mladá Bolelav
Dozvědět se více

Technolog montáží

Strojírenská výrobní společnost zabývající se výrobou těžkých ocelových konstrukcí, zejména ocelových mostů, vodních děl a příslušenství pro transformátory hledá kolegu na pozici Technologa.
Region: Slaný
Dozvědět se více

Senior účetní

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti silniční dopravy a logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici senior účetní.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Skladník

Přijmeme skladníka na HPP nebo na dlouhodobou brigádu do skladu na Praze 1
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Řidič

Hledáme šikovného kolegu na HPP pro závoz zboží do obchodů .
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Senior Sales Representative

Our client is a company manufacturing high-quality Diesel engines and related products.
Region: Česká republika
Dozvědět se více

J2EE Developer

Návrh a vývoj aplikací za využití moderních technologií a standardůPorozumění zadání formou analýzy (UML) a tvorba návrhu řešeníMožnost podílet se na návrhu architektury řešeníMožnost volby použitých frameworků dle potřeb a...

Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Technický pracovník – elektro - prototypy

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás! Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli. Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Asistent auditora

Pro našeho významného klienta, společnost, která se zabývá poradenstvím v oblastí daní a auditu, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta/ky auditora.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více
© Copyright DUNROSS recruitment - Webdesign by PROGRESSWAY