Nabídka práce

Sales Education Coordinator

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Performance Coaching Coordinator.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Servisní technik/mechanik

Společnost zajišťující automatické ochranné hasící systémy pro základní protipožární ochranu automatických linek a výrobního prostředí hledá posilu na pozici Servisní technik/mechanik.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Scrum master / Project manager

ResponsibilitiesFacilitate sprint planning, daily stand-up meetings, reviews/demos, retrospectives, and release planning meetingsInfluencing change that increases team performance at a sustainable paceSupport the Story Owners and Development TeamIdentify, suggest and collaborate...

Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Financial Accountant

Involvement in projects (European and Global) as directed by the Accounting ManagerAccounting for accruals, prepayments and payroll entries for assigned European countries, including resolution of all outstanding issues and reconciling...

Region: Karlín
Dozvědět se více

Specialista pro mechanické systémy

Rádi zlepšujete výrobní procesy? Zajímá Vás automatizace? Chcete vést samostatně svěřené projekty a využívat při tom angličtinu? Pak čtěte dále.
Region: Štěnovice
Dozvědět se více

Specialista pro automatické a skladové systémy

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Specialista pro automatické a skladové systémy.
Region: Štěnovice
Dozvědět se více

Specialista PLC a elektrických systémů

Baví Vás automatizace? Jste organizační typ a troufáte si na vedení projektu? Máte zkušenost s programováním PLC systémů? A chcete využívat angličtinu? Pak čtěte dále.
Region: Štěnovice
Dozvědět se více

TECHNIK / ELEKTROTECHNIK

Pro našeho významného klienta, který pracuje pro největší hudební, filmové a herní producenty, hledáme partu šikovných techniků i techniček, pro které je důležitý dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.
Region: Plzeňský kraj
Dozvědět se více

Training Coordinator

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Training Coordinator.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více
© Copyright DUNROSS recruitment - Webdesign by PROGRESSWAY