Nabídka práce

Grafik / Grafička

Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá prodejem IT komponentů hledáme vhodného kandidáta na pozici Grafik / Grafička
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Kontrolor kvality

Pro našeho významného klienta, mladou dynamicky se rozvíjející společnost působící v ČR se sídlem ve Voticích, v tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici s názvem Kontrolor kvality. Předmětem podnikání klienta je především výroba, zakázkové osazování, testování a montáž elektroniky.
Region: Benešov, Votice
Dozvědět se více

Events Assistant

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Events Assistant.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Pracovník zákaznického centra s Bulharštinou

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník zákaznického centra a překladatel s bulharským jazykem.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Specialista e-shopu

Pro našeho významného klienta, velkoobchodního i maloobchodního prodejce elektromateriálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialisty e-shopu.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

TEAM LEADER – LIGHTING SYSTEMS

Automotive electrical and electronic systems are playing an increasingly important role and particularly create comfort and safety. Could you imagine driving without them in this day and age? Development and constant innovation of these systems are the key factors in any automaker’s success. Digiteq Automotive s.r.o., as a 100% owned company within the Volkswagen Group, is an important element in producing these systems, helping ŠKODA AUTO, in particular, as well as other brands on the road to success. Who are we looking for Are you interested in automotive industry’s ongoing development and innovation? Do you have outstanding communication skills, managerial abilities and experience in leadership? Do you understand lighting systems? Do you have university degree in areas such as electrical engineering, computer science or telecommunications? Are you individual with no fear of the challenges ahead, and finding solutions is something close to your heart? If so, then read more! You could be our new TOPIC FIELD LEADER.
Region: Středočeský kraj
Dozvědět se více

Vedoucí projektant pozemních staveb/ HIP

Architektonický a projekční ateliér hledá kolegu na pozici Vedoucí projektant/Hlavní inženýr projektu.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Elektrikář / elektrotechnik

Pro společnost, která působí ve dvou zcela odlišných oblastech podnikání: realizuje projekty chytrých budov a využívá internet pro podporu obchodních aktivit klientů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrikář / elektrotechnik.
Region: Praha hl.m.
Dozvědět se více

Projektová podpora a Error management – s němčinou

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás! Staňte se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli. Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.
Region: Mladá Boleslav
Dozvědět se více
© Copyright DUNROSS recruitment - Webdesign by PROGRESSWAY