Specialista pro automatické a skladové systémy

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Specialista pro automatické a skladové systémy.

Co budete dělat

Tvořit technická řešení pro automatické a skladovací systémy ve výrobním provozu.
Analyzovat, optimalizovat stávající procesy a systémy.
Vést a realizovat projekty ve výrobních provozech.
Plánovat údržbu a požadavky na náhradní díly.
Spolupracovat s mezinárodními týmy.
Podporovat výrobu a technický tým.
Úzce spolupracovat s různými odděleními ve společnosti, dodavateli i zákazníky.

Co požadujeme

Technické vzdělání ve strojním nebo elektro oboru – (vysoká škola /střední škola).
Zkušenosti s automatickými skladovacími systémy pro zlepšování jejich procesů, technickou podporu a údržbu.
Zkušenosti se systémy od TGW, Klug, Witron, Kardex výhodou.
Kombinovaná nebo částečná znalost PLC, mechatroniky, elektrotechniky a pneumatiky.
Vyhláška 50/1978 sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 5, 6 výhodou (můžeme obnovit).
Znalost automatizačních systémů a výroby.
Anglický jazyk na komunikativní úrovni, Německý jazyk výhodou.
Efektivně vykonávat práci pod tlakem.
Schopnost týmové práce, výborné komunikační schopnosti a organizaci práce.

Co nabízíme

Pružnou pracovní dobu – denní směna.
Přátelský kolektiv.
Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma.
Dotované stravování přímo na pracovišti (55% hradí zaměstnavatel).
Roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu.
Příspěvek na penzijní připojištění (300 CZK/měsíc).
5 týdnů dovolené.
Zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile.
Placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna. Účast na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce).
Vstupenky na fotbal, abonentky do divadel.

Další informace

  • Region: Štěnovice (Štěnovice)
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Engineering, Výroba

Kontakt

Kateřina Šťastná

Telefon: +420770132442