SEO specialista/copywriter

Pro našeho významného klienta, velkoobchodního i maloobchodního prodejce elektromateriálu, hledáme vhodné kandidáty na pozici SEO Specialisty/copywritera.

Co budete dělat

  • Optimalizovat obsah webu společnosti
  • Vyhledávat, sledovat a editovat kličové slova, jejich vyhodnocení a návrhy na zlepšení
  • Provádět návrhy publikační strategie
  • Komunikovat s vedením společnosti a dílčími specialisty
  • Analyzovat a navrhovat zlepšení pro externí a interní prolinky

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk výhodou
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalost Google Analytics, AdWords, Sklik
  • Zkušenost s copywritingem
  • Znalost produktů MS Office, SAP výhodou
  • Analytické myšlení, pro-zákaznická orientace, dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti, která se neustále posouvá kupředu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Interní vzdělávací aktivity
  • Stravenky
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Nadstandardní délka dovolené
  • Slevy na produktové portfolio
  • Notebook, mobilní telefon
  • Další finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Smíchov (Smíchov)
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Obchod, marketing, nákup

Kontakt

Nikol Flachsová

Telefon: 734446122