Sales Support Coordinator

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales Support Coordinator.

Co budete dělat

  • Podpora kosmetických poradkyň v ČR a na Slovensku
  • Pravidelná komunikace s prodejci a se specialisty z centrály společnosti
  • Koordinace podpůrných projektů pro nezávislé prodejce
  • Organizační a technická podpora eventů a zájezdů pro kosmetické poradkyně
  • Správa budgetu a jeho plánování

Co požadujeme

  • Ideálně VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti eventů, sales, sales support apod.
  • Výhodou je zkušenost v Direct Sales
  • AJ na komunikativní úrovni (minimáůně B1)
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Ochota cestovat v rámci ČR a SR
  • Komunikativnost na vysoké úrovni (ústní i písemná)
  • Reprezentativní a příjemné vystupování
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Co nabízíme

  • Práce v zázemí prestižní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost osobního růstu
  • Práce v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování a MHD
  • Příspěvěk na penzijní pojištění
  • Multisport karta
  • Slevy na firemní produkty

Další informace

  • Region: Praha (Praha)
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Obchod, marketing, nákup, Administrativa

Kontakt

Jiří Polena

Telefon: 770132448