Project manager pro oblast vzdělávání

Pro našeho klienta, společnost poskytující služby z oblasti vzdělávání a rozvoje, hledáme zkušeného specialistu na pozici Project managera pro oblast vzdělávání

Co budete dělat

  • řídit projekt podporovaný z evropských fondů
  • dohlížet na dopady činností projektu (podpora zaměstnanosti aj.)
  • spravovat rozpočet, fakturace
  • kooperovat s dílčími specialisty z partnerských organizací v Polsku, Německu a na Slovensku

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Dobrá znalost produktů MS Office (zejména Excel)
  • Prokazatelná zkušenost s vedením a realizací projektů
  • Výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti

Co nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Tým nadšenců do oblasti vzdělávání, který vždy podpoří
  • Občasné cestování po Evropě
  • Vzdělávací kurzy
  • Telefon, notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na MHD a další...

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Školství, vzdělávání, věda, výzkum

Kontakt

Jaryna Cvyk

Telefon: 734259244