Product Marketing Specialist

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Product Marketing Specialist.

Co budete dělat

  • Vést tým Product&Consultant marketingu
  • Vytvářet strategii a plány prodejních akcí
  • Práce s reporty, jejich zapracování do marketingových plánů
  • Poskytovat supervizi nad vytvářením kalkulací
  • Navrhovat propagační předměty pro prodejní akce
  • Provádět cenotvorbu a prodeje produktových řad
  • Pracovat s interními programy
  • Připravovat komunikační plány akcí

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Praxe na obdobné pozici nutností
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Smysl pro detail, schopnost logického uvažování
  • Dobré komunikační i prezentační dovedností
  • Samostatnost

Co nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti na trhu s mezinárodním přesahem
  • Podílení se na rozmanitých a zajímavých projektech, které vás obohatí
  • Přátelský pracovní kolektiv, který vždy podrží
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Sídlo společnosti v centru Prahy - výborná dostupnost MHD
  • Stravenky
  • Slevy na produktové portfolio
  • Nadstandardní délka dovolené
  • Další finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Obchod, marketing, nákup

Kontakt

Jaryna Cvyk

Telefon: 734259244