Marketingový pracovník – grafik

Pro našeho klienta, který patří k nejvýznamnějším dodavatelům komplexních bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu osob a majetku v České republice, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Marketingový pracovník – grafik.

Co budete dělat

  • Zabezpečuje externí komunikační aktivity a spolupráci s jinými odděleními
  • Komunikuje s dodavatelskými reklamními agenturami, mediálními agenturami, médii a
institucemi.
  • Připravuje, zpracovává, realizuje direct mailové a jiné marketingové aktivity.
  • DTP úprava, aktualizace a produkce různých obchodních, informačních a provozních tiskovin.
  • Příprava, zpracování, úpravy a produkce propagačních materiálů.
  • Implementuje mediální a komunikační strategii společnosti.
  • Příprava podkladů a zpracování externích a interních mediálních výstupů (stanoviska a vyhlášení
zástupců společnosti, PR správy).
  • Spolupráce při tvorbě obsahu a formy komunikačních výstupů, komunikace odborných
stanovisek.
  • Monitoring zpráv o společnosti v médiích, vedení a archivace příslušné evidence.
  • Zviditelňuje a propaguje společnost, její výrobky nebo konkrétní značku na trhu
  • Zúčastňuje se průzkumů trhu a spolupráci s reklamními agenturami
  • Připravuje pro obchodní zástupce společnosti podklady a propagační materiály, zabezpečuje
reklamní a společenské akce
  • Podle pokynů přímého nadřízeného vykonává další činnosti potřebné pro chod organizace
  • Provádí administrativní úkony spojené se svou pracovní funkcí a s Integrovaným Systémem
Managementu organizace
  • Tvorba webových stránek

Co požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání, nejlépe grafik/grafička
  • Znalost práce na PC
  • Znalost práce v prostředí Word a Excel
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita
  • Výtvarné, grafické cítění
  • Řidičský průkaz skupina B

Požadavky na kvalifikaci a výcvik
  • Dobrá znalost MS Office, Grafické programy Adobe Design – dobré znalosti (Photoshop,
Illustrator, Macromedia Flash, Adobe Acrobat, Dreamweaver)
  • Základní znalost pro editaci video souborů a interaktivních medií (Vegas, atd.)
  • Znalost CAD systému

Vítané dovednosti
  • 3 D animace, (Autodesk, Revit, Atlantis studio)
  • VŠ, obor marketing

Co nabízíme

  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc, firemní dny, poj. odpovědnosti, kartu
Multisport, roční odměny, možné zapůjčení vozu)
  • Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
  • Zajímavou práci

Další informace

  • Region: Brno (Brno)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Obchod, marketing, nákup, Administrativa

Kontakt

Kateřina Šťastná

Telefon: +420770132442