Kontrolor kvality

Pro našeho významného klienta, mladou dynamicky se rozvíjející společnost působící v ČR se sídlem ve Voticích, v tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici s názvem Kontrolor kvality. Předmětem podnikání klienta je především výroba, zakázkové osazování, testování a montáž elektroniky.

Co budete dělat

  • systémový příjem dílů pro výrobu
  • provádění vstupní kontroly materiálu
  • provádění namátkové vizuální kontroly kvality výroby
  • administrativa spojená s kvalitou
  • vedení výrobkových auditů
  • zpracování záznamů kontroly kvality
  • řešení problémů kvality
  • podíl na budování systému kvality a zavádění nástrojů pro řízení kvality

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – výhodou
  • znalost práce s MS Office
  • znalost AJ na komunikativní úrovni– výhodou
  • zkušenosti na pozici kontrolora – výhodou
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • základní znalost nástrojů kvality

Co nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • práci v novém a moderním výrobním podniku
  • systém odborného vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce
  • 25 dní dovolené
  • sick days

Další informace

  • Region: Benešov, Votice (Benešov, Votice)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Engineering, Výroba

Kontakt

Kateřina Šťastná

Telefon: +420770132442