HR Assistant

Pro našeho významného klienta, mezinárodní kosmetickou společnost se silným zastoupením na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici HR Assistant.

Co budete dělat

  • Podporovat HR Managera
  • Organizovat školení pro zaměstnance, teambuildingové aktivity a workshopy
  • Spravovat zaměstnanecké benefity
  • Vytvářet tabulky, analýzy, reporty dle potřeby
  • Poskytovat dministrativní podporu (měsíční vyúčtování, organizace služebních cest, příprava prezentací, aj.)

Co požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni (psaná i mluvená forma)
  • Samostatnost, preciznost, dobré komunikační i prezentační dovednosti
  • Logické myšlení
  • Schopnost a chuť učit se novým věcem a posouvat své hranice

Co nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci ve stabilní společnosti se silnou firemní kulturou
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Stravenky
  • Slevy na produktové portfolio
  • Vzdělávací akce, školení
  • Proplacení jízdného MHD
  • Nadstandardní délku dovolené
  • Další finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Lidské zdroje a personalistika

Kontakt

Jaryna Cvyk

Telefon: 734259244