Financial Controller

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost poskytjící optimální řešení pitného režimu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Financial Controller

Co budete dělat

  • Zodpovídat za finanční a účetní operace české entity společnosti
  • Zachovávat přesný systém účetních záznamů a dokumentace a také provozních kontrol určených ke zmírnění rizika a zajištění přesnosti vykázaných finančních výsledků společnosti
  • Úzce spolupracovat s účetním oddělením
  • Monitorovat a spravovat kapitálové výdaje
  • Zpracovávat pravidelné finanční reporty
  • Podílet se na tvorbě rozpočtu
  • Zpracovávat forecasty
  • Koordinovat činnosti finančního oddělení
  • Komunikovat s dílčími členy ve Velké Británii a stát se tak klíčovým členem týmu v ČR

Co požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenost s finančním řízením, finančním plánováním a analýzami min. 4 roky
  • Plynulý anglický a český jazyk
  • Výhodou uznávaná účetní kvalifikace (ACCA atd.) a znalost programu SAP
  • Zájem učit se a rozvíjet se
  • Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Kvalitní zaškolení
  • Příležitost osobního růstu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Další zajímavé finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (C1) a čeština (C2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Ekonomika, finance

Kontakt

Nikol Flachsová

Telefon: 734446122