Customer Care Specialist

Pro našeho významného klienta, který se zaměřuje na logistiku a obchod s elektronickými komponenty hledáme vhodné kandidáty na pozici Customer Care Specialist.

Co budete dělat

  • Zpracovávat objednávky a zadávat je do systému
  • Komunikovat se skladem, dopravci a zahraničními dodavateli
  • Koordinovat tok zboží dodavatelským řetězcem
  • Komunikovat se zákazníky a poskytovat jim podporu
  • Odpovídat za dodávku komponentů zákazníkům
  • Vystavovat dodací listy a faktury

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na odborné pozici výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost MS Excel
  • Analytické myšlení, systematičnost, pečlivost
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme

  • Práce v zázemí stabilní společnosti
  • Možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Sick days
  • Cafeteria systém
  • Flexibilní pracovní dobu

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (B2)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Doprava a logistika, Administrativa

Kontakt

Jiří Polena

Telefon: 770132448