Asistentka vedení společnosti

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti vývoje umělé inteligence, hledáme vhodné kandidáty na pozici asistenta/ky jednatele.

Co budete dělat

  • zajišťovat administrativní agendu jednateli společnosti
  • spravovat kalendář, organizovat schůzky a meetingy
  • poskytovat administrativní a organizační podporu jednateli na dálku při zahraničních služebních cestách
  • kooperovat s další asistentkou
  • spolupracovat a komunikovat napříč společností

Co požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • výbornou AJ (denní využití)
  • minimálně uživatelská znalost MS Office
  • odolnost vůči stresu, samostatnost, proaktivitu, organizovanost, flexibilitu
  • reprezentativní vystupování

Co nabízíme

  • moderní pracovní prostředí významné společnosti, která se stále dynamicky rozrůstá
  • nadstandartní finanční ohodnnocení
  • možnost kariérního růstu
  • další finanční i nefinanční benefity

Další informace

  • Region: Praha hl.m.
  • Požadavky na jazyky: angličtina (C1)
  • Úvazek: plný
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Plat: dohodou
  • Obor pracovní pozice: Administrativa

Kontakt

Jiří Polena

Telefon: 770132448